Battery compatible with Alcatel Vodafone AT&T T-Mobile TCL TRACFONE Mегафон билайн CS-OT880SL (800 mAh, 3.7 V)
Product Code: CS-OT880SL
Brand: Cameron Sino
Product Code: CS-OT880SL
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 800 mAh
Rate 2.96 Wh
Voltage 3.7 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 16 g
Dimensions 49.3 x 40 x 4.5 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Tuesday 19. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 800 mAh
Rate 2.96 Wh
Voltage 3.7 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 16 g
Dimensions 49.3 x 40 x 4.5 mm
In stock | Est. delivery: Tuesday 19 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
Vodafone
354
VF354
Mегафон
602
T-Mobile
875
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
SPARQ 2
SPARQ II
Alcatel
A392
A392G
MISS SIXTY
O-T510A
ONE TOUCH 2005
ONE TOUCH 2005D
ONE TOUCH 510
ONE TOUCH 510A
ONE TOUCH 602
ONE TOUCH 710
ONE TOUCH 710 CHROME
ONE TOUCH 710 SWEET
ONE TOUCH 710A
ONE TOUCH 710D
ONE TOUCH 768
ONE TOUCH 806
ONE TOUCH 807
ONE TOUCH 807 CHROME
ONE TOUCH 807 SWEET
ONE TOUCH 807A
ONE TOUCH 810
ONE TOUCH 810D
ONE TOUCH 870
ONE TOUCH 871
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
ONE TOUCH 880
ONE TOUCH 880A